Tesis Özellikleri

Villa Kırkpınar, içinde kafe, yüzme havuzu, meyve ağaçları, salıncaklar, ücretsiz bisikletler bulunan 15 dönüm bir alanda özel bahçeli villalardan ve 6 kuşaktır içinde yaşadığımız, şimdi ise her daim hizmetinizde olan ekibimizle resepsiyon olarak kullandığımız ana binadan oluşan bir tesistir

Villalarımız çevre dostu malzemeler kullanılarak ahşap ağırlıklı olarak inşa edilmiştir. Günlük temizlik hizmeti verilen villalarımız, sizlere otel konforunda ve ev sıcaklığında bir tatil yaşatmak amacıyla ikinci eviniz olarak tasarlandı.

Geniş verandalı her biri dubleks, yatak sayısı arttırılabilir villalarımız, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç gerecin olduğu donanımlı mutfak, wi-fi, tv, barbekü, şömine ve her odada klima ile donatılmıştır.

Tesisimizde biri çocuklara özel iki yüzme havuzu ,salıncakların olduğu çocuk oyun alanı, kafe, ücretsiz bisiklet ve ücretsiz otopark vardır..

basketball-player
Aktivite Alanı
bike
Bisiklet
brick-grill
Barbekü
cafe
Cafe

parking
Açık Otopark
playground
Çocuk Oyun Alanı
shop
Mini Market
swimming-pool
Yüzme Havuzu

fireplace
Şömine
luggage
Bagaj Muhafaza

Villa Kırkpınar'da konaklamak için kırktan çok neden var. Biz sadece birkaçını yazalım...

Yeşilliğe doyacak, mevsiminde dalından kestane, ceviz, elma, incir, kiraz, erik yiyebileceksiniz.

Her türlü konfora sahip müstakil villanız da, eksiksiz mutfak donanımı ile ziyafet sofraları kurabilecek, bahçenizde, barbekü keyfini sürebilecek siniz.

Kışın Kartepe'de yapacağınız kayak sonrası, sizin için önceden ısıtılan villanız da şömine keyfi yapabileceksiniz. Üstelik şömine odunları da bizden!

Bahçemizdeki birkaç asırlık kestane ağacının gövdesini ancak üç dört kişi bir arada kucaklaya bileceksiniz.

Etrafı yemyeşil bitkilerle çevrili, korunaklı havuzunuzda, orman manzarasını seyredip yüzüp güneşlenebilecek siniz.

Bisikletinizle etrafımızı çevreleyen bisiklet yollarında dolaşabilecek, yürüyüş yollarında doğa yürüyüşü yapabileceksiniz.

Ağaçlarımızdaki salıncaklarda sallanırken, çocukluğunuza geri dönebilecek siniz.

Hamağınızda, kentin gürültüsünde özlemini çektiğiniz "sessizlik" ile yeniden tanışacaksınız. Tabi, cırcır böceklerinin ve bülbüllerin sesini saymazsanız.

"Buraya geldiğinizde sizi birkaç asırlık kestane ağacımız karşılayacak. Dayayın kulağınızı gövdesine size eski bir göç yolculuğunu anlatsın. Çerkeslerden, Çizemualardan, eskilerden söz etsin..."

Bilgi ve rezervasyon için +90 (264) 592 0201

WhatsApp