• Sapanca, Sakarya
 • info@villakirkpinar.com

Villa Kırkpınar


Hakkımızda


Villa Kırkpınar Aparts Çizemua ailesinin bir hayali ve mülkündedir. Bizler; Kuzey Kafkasya’dan,1864 yılında kabilesi ile beraber köyümüzü kuran Çizemua Musavest Bey’in torunlarıyız. Çerkezlerin Ubıh (Wubıh) boyundanız. Köyümüzün ilk adı Çizemua Hable’dir. Çizemua ailesi, birçok ünlü siyasetçi ve sanatçı yetişmiştir. Bizi tanıtan en anlamlı işaret olan ailemizin damgası, yüzme havuzumuzun derin sularında gizemli bir şekilde gülümser.


" Biz tüm ekibimizle memnuniyetiniz için buradayız ve bu rüya tadında tatil için sizi Sapanca'daki evinize bekliyoruz. "


Konum


Villa Kırkpınar Aparts’ın Güneyinde Samanlı Dağları, kuzeyinde Sapanca Gölü ile konumlanmıştır. Ormanlarındaki zengin bitki dünyasında ıhlamur, gürgen, kestane, defne, kayın ve çam ağaçları ağırlıktadır. Yörenin ve konukların en sevdiği mekânlar, çevredeki göle doğru çavlanlar oluşturarak akan gür derelerdir. Özellikle Kafkas ve Karadeniz mutfağının, yörede yetiştirilen doğal besinlerden yapılan özel yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Kırkpınar ve çevresinde açılan organik ürünlerin sunulduğu Cumartesi günleri köyümüzde, Salı günleri Sapanca’daki halk pazarlarından, Cuma günleri Sapanca’da açılan ‘Sosyete Pazarı’ndan alışveriş yapmak ayrı bir zevktir. Kırkpınar köyü; İstanbul Kadıköy’e 119, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 80, İzmit’e 40, Sakarya’ya 24, Sapanca’ya 4 kilometre uzaklıktadır. Köyde çim uçak ve helikopter pisti bulunur. Ankara-İstanbul yönlerinde, tren yolculuğu yapabilirsiniz. Ayrıca, taksi dışında yaygın ve etkili kamu ulaşım seçenekleri sizleri bekliyor…

Aktiviteler


 • Paintball
 • Ücretsiz Bisiklet
 • At Gezisi
 • Doğa Yürüyüşü
 • ATV Safari
 • Kayak
 • Su Kayağı

Koşullar


  İptal Koşulları

  - İptal veya değişikliğin varış tarihinden 9 gün öncesine kadar yapılması durumunda ücret uygulanmaz.
  - İptal veya değişikliğin geç yapılması veya rezervasyonun kullanılmaması durumunda rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

  Çocuklar ve İlave Yataklarla ilgili Koşullar

  - Bu koşullar çocukların ağırlanmasının mümkün olup olmadığını ve ilave yatakların elverişli olup olmadığını belirler. Hiç ilave yatak sunmak istemiyorsanız yatak tipleri arasındaki "ilave yatak yoktur" seçeneğini seçiniz.
  - Otel her yaştan çocuklara açıktır.
  - Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa ikiye kadar 12 yaşından küçük çocuklar ücretten muaftır.

  İnternet

  - Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.

  Park Yeri

  - Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

  Evcil Hayvanlar

  - Evcil hayvan istek üzerine girebilir. İlave ücrete tabi değildir.